BERGAMA HOTEL
- Istanbul -

Click For English
Click here for French
Bergama Hotel Istanbul resmi web sitesine hoşgeldiniz.

 Geleneksel Türk konukseverliği, güleryüzlü ve tecrübeli personeli, kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul'un buluşma noktası olan Bergama Hotel, günün her saatini ayrı bir zevk haline getiriyor. Hotel Bergama'da, benzersiz bir konfor ve ayrıcalıklar dünyası sizleri bekliyor.

 

Bergama Hotel İstanbul Büyük Şehir Belediyesinin hemen yakınında Şehzadebaşında bulunmaktadır.

 

İstanbul'un kültür,sanat ve ticaret merkezi olan Sultanahmet'e 15-20 dakika uzaklıkta bulunan; Hotel Bergama ile tarihi güzelliklere mesela Sultanahmet Camii, Kapalı çarşı, Ayasofya Müzesi, Topkapı Sarayı, Arkoloji Müzesi, Hipdrom Meydanı Çeberlitaş Kulesi, Tarihi Çemberlitaş Hamamı 15-20 dakika yürüme mesafesi uzaklığında ve en gözde alışveriş merkezlerine çok yakın olacaksınız

About Us

Bergama Hotel 54 odası ve güler yüzlü personeli ile siz değerli mişafirlerimize kaliteli hizmet anlayızı ve sonsuz müşteri memnuniyeti ile 24 saat hizmetinizdedir.

Otelimizde siz değerli mişafirlerimiz için İnternet bağlantısı mevcut olup bazı odalarımızda kablosuz (Wireless İnternet bağlantısı vardır.)

Bergama Hotel
 

ANASAYFA

 

HİZMETLER

 

ODALAR

 

TARİFE & REZERVASYON

 

KONUM & HARİTA

 

 

 

Siz değerli müşterilerimize ücretsiz İnternet bağlantısı veriyoruz.

Wireless Internet imkanımızda mevcuttur. Lobby kahvaltı salonu-restaurant ve bazı odlarımızada ücretsiz kablosuz İnternet'e bağlanabilirsiniz.

 

 

Bergama Hotel - Istanbul
Fevziye Caddesi No:34 Sehzadebasi - Istanbul TURKEY
Phone: +90 212 520 84 11  Fax: +90 212 528 79 12